Zdjęcia lookbookowe

Zdjęcia lookbookowe odzieży to niezbędny element sprzedaży online i zarazem jedna z popularniejszych form prezentacji oferty w sieci. Profesjonalnie przygotowane fotografie dla e-commerce odzwierciedlają kolor i fakturę materiału, podkreślają fason, pokazują jakiej długości jest ubranie i jak układa się na ciele. Odpowiednia stylizacja, dobrze dobrany model lub modelka, dbałość o szczegóły – to wszystko pozwala nie tylko pokazać sam produkt, ale także podkreślić charakter marki i wywołać pozytywne skojarzenia.

Czy zdjęcia lookbookowe są mi potrzebne?

Wraz ze zdjęciami kolekcji Twoi klienci otrzymują wiele niezbędnych informacji o produkcie, a także gotowy pomysł na jego stylizację. To często kluczowy punkt, który przesądza decyzję o zakupie. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią jakość i estetykę fotografii. Dodatkowo tego rodzaju zdjęcia możesz wykorzystać w wielu formatach reklamowych online oraz w druku – także w formie katalogu z ofertą Twojej marki.

Jak to wygląda w praktyce?

Omawiamy Twoje oczekiwania, planujemy budżet i na tej podstawie realizujemy sesję zdjęciową w studio lub w plenerze.  Zapewniamy odpowiednią przestrzeń i dostosowaną do Twoich potrzeb ekipę: fotografa, modeli, stylistów, wizażystów, fryzjerów, etc. Dostarczamy Ci gotowe zdjęcia lookbookowe, które możesz wykorzystać w promocji Twojej marki: w sklepie internetowym, w social mediach czy w drukowanych katalogach. Od ponad 17 lat organizujemy sesje lookbookowe, tworząc zdjęcia dla e-commerce marek odzieżowych, co pozwoliło nam zbudować profesjonalny i zaangażowany zespół. Współpracowaliśmy m.in. z markam: Dalia Lingerie, WOW Point, Danatella Oscarioni czy MYOKO.

Zobacz nasze realizacje: