Tworzenie stron www

Funkcjonalna, estetyczna i responsywna strona www to ważny element komunikacji w internecie. Wizytówka, która rzutuje na zyski firmy – pozyskanie klientów czy potencjalnych kontrahentów. Przy projektowaniu strony internetowej bierzemy pod uwagę funkcję jaką ma ona pełnić, estetykę dostosowaną do specyfiki branży czy responsywność – czyli dostosowanie do różnych nośników. W naszym portfolio mamy realizacje m.in. sklepów internetowych marek odzieżowych, kosmetycznych, z branży spożywczej czy dewelopersko-budowlanej, strony firmowe oraz blogi branżowe. Każdą realizację dostosowujemy do budżetu klienta, dostarczając gotowy projekt na wysokim poziomie. Nasze projekty zostały kilkakrotnie nagrodzone, jak np. portal WszechSmaki Czanieckich Makaronów czy shapemeup.pl marki Dalia Lingerie.

Jak tworzenie stron www wygląda w praktyce?

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, portal, blog lub sklep internetowy oparty o system WordPress. Jest szybki we wdrożeniu i łatwy w obsłudze, dlatego chętnie korzystamy z niego we własnych realizacjach oraz uruchamiając go dla naszych klientów. Przygotujemy wizualizację, na której zobaczysz jak może wyglądać Twoja strona WWW – nowa lub odświeżona, dostosowana do obecnych trendów i potrzeb. Wspólnie zastanowimy się nad funkcjonalnościami, jakie powinna mieć, zredagujemy teksty w oparciu o SEO by zapewnić jej dobre pozycjonowanie na start. Nauczymy Cię edycji, co pozwoli na samodzielne aktualizowanie zawartości witryny. Zajmiemy się domeną i hostingiem oraz wszelkimi technicznymi aspektami działania strony.

Treści

Wszystkie materiały przygotowujemy kompleksowo – wystarczy, że opowiesz nam o swojej ofercie i produkcie, a my zajmiemy się resztą. W razie potrzeby przygotujemy zdjęcia produktowe, prezentację oferty, wszelkie elementy graficzne (np. piktogramy, zdjęcia poglądowe) czy zredagujemy atrakcyjne dla użytkowników teksty z uwzględnieniem SEO, zaproponujemy nawigację na stronie oraz zakładki i podstrony. Zadbamy o jej zabezpieczenia, opracujemy politykę prywatności i uruchomimy certyfikat SSL.

Zobacz nasze realizacje: