Studio fotograficzne w Bielsku-Białej

Nasze studio fotograficzne mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 25, w neobarokowej kamienicy z początku XX w. O długiej historii miejsca przypomina przede wszystkim niesamowita klatka schodowa z krętymi, kamiennymi schodami zdobionymi kutą poręczą. Do tego wysokie sufity, sztukateria i piękne parkiety, nowocześnie łączone z heksagonalnymi płytkami. Rozety oraz kryształowy żyrandol, znajdujący się  w wejściu,  nawiązują do charakteru kamienicznych, francuskich mieszkań. Wystarczy przekroczyć próg, aby w każdym miejscu dostrzec potencjał na udany kadr czy przyciągające uwagę ujęcie. Klimatyczne wnętrze idealnie sprawdzi się nie tylko przy organizacji sesji zdjęciowych czy planów filmowych, ale także kameralnych szkoleń i eventów. 

Wyjątkowe wnętrza, wyjątkowy klimat

Klimat naszego studia fotografii to coś pomiędzy twórczym pobudzeniem a subtelnym wyciszeniem. Jego wnętrze stanowi kwintesencję butikowego stylu – dominują tu jasne barwy, przemyślany design, a przede wszystkim wyszukane elementy wyposażenia. Właścicielka nieruchomości, z godną Francuzów nonszalancją, połączyła ze sobą różne kolory i rodzaje materiałów. Wykorzystanie prac europejskich artystów, jako uzupełnienia aranżacji, pozwoliło na ograniczenie wyposażenia, bez efektu przytłaczającej pustki. Każdy mebel jest dokładnie przemyślany, a sposobów na wysmakowaną scenografię nieskończenie wiele. Na wyposażeniu studia znajdują się m.in. dywany Ralpha Laurena w stylu vintage oraz nawiązujące do tradycji miejsca drewniane krzesła z lokalnej fabryki w Jasienicy.

Nowe możliwości

Przestrzeń studia sprawdzi się w przypadku wielu branż i realizacji: od zdjęć lookbookowych, przez fotografię produktową: flat lay, still life i packshoty, po wymagające kampanie wizerunkowe, a nawet spoty reklamowe, teledyski czy filmy. Możesz zarezerwować studio dla własnej ekipy produkcyjnej lub powierzyć realizację sesji nam. Mając na uwadze optymalizację budżetu i spójność tworzonego contentu, często wiele z tych materiałów przygotowujemy w trakcie jednego dnia pracy.

Wyposażenie studia

Lampy: Zestaw Elinchrom D-Lite 4/4 RX ELI
Tło białe
Kanapa narożna zielona
Krzesła drewniane z fabryki w Jasienicy
Stolik kawowy drewniany okrągły
Stolik kawowy szklany prostokąt
Dywany vintage Ralph Lauren
Kominek
Dodatkowe akcesoria do aranżacji: rośliny, wazony, magazyny, kolorowe tła do flat lay, świeczki dekoracyjne, akcesoria kuchenne, książki
Podstawowa garderoba w rozmiarze S/M: białe koszule, białe t-shirty, apaszki, biżuteria, okulary
Dostęp do małego pleneru – blaszane, industrialne ogrodzenie, zielona ściana porośnięta bluszczem
Opcja wynajęcia asystenta

Zobacz nasze realizacje: