Produkcja wideo, filmy reklamowe

Filmy reklamowe to atrakcyjny i efektywny sposób na promocję Twojej marki. Kreatywny pomysł, odpowiednia dynamika, przemyślane kadry i dopasowana muzyka to coś, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, trafić do szerokiego grona potencjalnych klientów i zostać zapamiętanym. Dodatkowo, w ciągu kilkunastu sekund możesz przekazać maksimum treści, opowiedzieć historię, wywołać pożądane emocje i skojarzenia – to więcej, niż osiągniesz jakąkolwiek inną formą promocji. Z każdym rokiem szeroko pojęte filmy reklamowe zyskują na popularności, zwłaszcza w mediach społecznościowych, które coraz chętniej premiują format wideo większymi zasięgami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy kreatywne i angażujące produkcje wideo o różnym przeznaczeniu: filmy promocyjne, spoty reklamowe, programy internetowe, wideoporadniki, relacje z eventów, teledyski. Działamy kompleksowo od opracowania koncepcji i przygotowania scenariusza, przez kompletowanie ekipy i realizację, po obróbkę i montaż.

Jak to wygląda w praktyce?

Zaczynamy od rozmowy – poznajemy produkt lub usługę, którą mamy promować, analizujemy konkurencję, określamy cele. Nawiązując do przyjętej strategii, tworzymy koncepcję, scenariusz, dobieramy obsadę i ekipę realizatorską, typujemy lokacje, planujemy budżet. Wszystko po to, by skutecznie przykuć uwagę odbiorcy, wywołać pozytywne skojarzenia i osiągnąć pożądany efekt. Staramy się optymalizować koszty – w trakcie jednej produkcji możemy nie tylko stworzyć materiał wideo, ale także np. zdjęcia produktowe czy wizerunkowe.

Zobacz nasze realizacje: