fbpx

O nas

W marketingu, podobnie jak w życiu, cenimy zasadę „less waste”. To, co dla innych jest pustym sloganem, dla nas oznacza tworzenie kreatywnych projektów, które nie generują gigantycznego budżetu. Wiemy, że z sukcesem można tworzyć duże kampanie o ogromnych zasięgach i ze znanymi nazwiskami, i wiemy jak. Ale znamy też nowe realia - podpowiadamy, jak działać, by być zauważonym nawet przy relatywnie niedużych nakładach.

O NAS

Korpo Agencja Kreatywna

Jesteśmy doświadczonym zespołem zaprawionym w marketingowych bojach. Za nami 15 lat organizacji eventów, opracowania magazynów, produkcji sesji zdjęciowych i realizacji strategii. Półtorej dekady praktyki dało nam zdrowy dystans, szerokie spojrzenie, zdolność przewidzenia wielu trudności, ale też wyłapania nowych okoliczności. Stale rozwijane umiejętności, weryfikacja nowych technologii, zaprzyjaźnieni klienci oraz stabilny zespół rozbudowany o nowych specjalistów to dowód na to, że naprawdę lubimy naszą pracę i wierzymy w sens naszych działań. Najlepszym argumentem za współpracą z naszym Korpo-teamem jest kilkaset realizacji i zdobyte nagrody.

Naszą specjalnością jest produkcja zdjęciowa i custom publishing oraz tworzenie przemyślanych strategii zarówno dla debiutujących marek jak i doświadczonych rekinów biznesu. Prowadzimy także profile w social mediach, ogarniamy reklamę online i offline oraz tworzymy identyfikacje wizualne i spójne projekty graficzne.

Nasz zespół

Inga Tomala CEO
Chief, just chief

Inga Tomala

Można powiedzieć, że pełnoletnia, jeżeli chodzi o pracę w marketingu, a to procentuje bogatym doświadczeniem, trzeźwym spojrzeniem i zdrowym dystansem w branży. Pilotuje główne projekty, czuwa nad sensem każdej realizacji i kontroluje efekt końcowy, aby nie było rozjazdu. Wymaga od zespołu samodzielności i tupie nogą, gdy nie wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Każde zobowiązanie traktuje bardzo poważnie, pracuje nad organizacją, ale nie ukrywa, że największą frajdę sprawia jej praca koncepcyjna i kreatywna, w której łączy estetykę ze skutecznością.

Natalia Agencja Korpo
Social mentor

Natalia Grabda

Szara eminencja, głos z offu i chodząca pani cierpliwość nawet w obliczu deadline’ów. Pracuje nad skutecznością reklam w social mediach, testuje nowe narzędzia i stawia sobie wyzwania większe niż oczekiwania klientów, aby zaskakiwać ich tylko pozytywnie. Kontakty z partnerami, negocjowanie wycen i terminów oraz biurowy ordnung ogarnia w tzw. międzyczasie. Typ realizatorki, której bez mrugnięcia okiem powierzamy opiekę nad najbardziej wymagającymi klientami w reklamowych starciach.

Korpo writer

Angelika Wiciejowska

Najmłodszy członek zespołu, który od kilku lat realizuje się w różnych korpo zadaniach. Z sukcesem przejmuje kontrolę nad organizacją eventów, sprawdza się w nietypowych realizacjach, ale nie ma co ukrywać, że najbardziej ceni pracę nad tekstem. Tworzy wartościowy content na blogach i stronach magazynów naszych klientów, pisząc ciekawie i z polotem na każdy temat.

Olga Korpo
Master of Adobe

Olga Grzegory

Jej doświadczenie mierzymy setkami obrobionych zdjęć wizerunkowych, lookbookowych oraz produktowych. Designerskie flat lay’e tworzone dla marek nabierają insta-flow, a krótkie animacje wzmacniają przekaz i zasięgi. Najlepiej czuje się w custom publishingu – to z Olgą wspólnie tworzymy magazyny firmowe dla naszych klientów, zdobywając dzięki nim nagrody w konkursach branżowych. Wspólnie tworzymy także identyfikację wizualną marek – od logotypu, przez papeterię, po oznakowanie przestrzeni.

Fit&wellness expert

Magda Górnisiewicz

Odpowiada za fachowe doradztwo i treści redakcyjne w projektach, w których zdrowie, aktywność i relaks mają zasadnicze znaczenie. Szkoli naszych klientów i ich zespoły z zakresu zdrowego stylu życia, zachowania równowagi i wzmacniania odporności, gwarantując przy tym idealną formę budowania relacji w firmie. Jest perfekcjonistką z niesamowitym poczuciem humoru, która równocześnie uczy zdrowych nawyków.

Nasza showmanka

Izabela Kapias

Poprowadzi każdy event i rozkręci najbardziej znudzoną widownię. Na co dzień aktorka, wokalistka i prezenterka – dla nas przede wszystkim niezastąpiona współpracownica. Razem udało nam się zrealizować nie jeden trudny projekt i wyjść obronną ręką z każdego „pożaru” na planie. Zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią, czesko-polska gwiazda, którą kamera wprost uwielbia!

OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapisz się na newsletter, aby otrzymać bezpłatnego e-booka dotyczącego organizacji konkursów na Facebooku. Zostawiając swój e-mail, od czasu do czasu otrzymasz od nas marketingowe newsy, ciekawe artykuły i porady dot. komunikacji.