Kampania wizerunkowa, fotografia mody

Kampania wizerunkowa to istotny element komunikacji marek odzieżowych czy beauty – nie tylko pozwala zaprezentować flagowe produkty w pięknych kadrach, ale także wykreować świat, do którego zaprosisz swoich klientów.

Tworzymy skuteczne kampanie zarówno dla rozpoznawalnych i doświadczonych firm, jak i debiutujących na rynku marek. Dbamy nie tylko o wysoką jakość zdjęć i ich profesjonalne wykonanie, ale także o to, by współgrały z charakterem kolekcji oraz komunikacją wizualną marki. Możesz nam zaufać, od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją sesji zdjęciowych. Współpracowałyśmy m.in. z markami: Dalia Lingerie, ByDziubeka, WOW Point, Danatella Oscarioni czy MYOKO. Odpowiadałyśmy także za produkcję sesji wizerunkowych magazynu “Modna Sfera”, wydawanego przez największą na Podbeskidziu galerię handlową.

Jak to wygląda w praktyce?

Omawiamy Twoje oczekiwania, planujemy budżet, określamy efekt, jaki chcemy osiągnąć. Przygotowujemy moodboard, czyli zbiór inspiracji, wokół którego tworzymy koncepcję estetyczną sesji, proponujemy lokacje w studiu lub w plenerze. Bazując na naszym doświadczeniu i zbudowanej przez lata sieci kontaktów, zapewniamy profesjonalny i dostosowany do Twoich oczekiwań zespół: fotografa, modeli, scenografów, stylistów, makijażystów i fryzjerów. Efekt to kreatywna i przyciągająca uwagę kampania wizerunkowa, która pozwoli Ci wyróżnić się pośród konkurencji.

Dostarczamy Ci gotowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które możesz wykorzystać zarówno w komunikacji online, w materiałach drukowanych, jak i w dużych formatach outdoorowych. Działamy kompleksowo – podczas jednej produkcji możemy dla Ciebie stworzyć niezbędne w e-commerce zdjęcia produktowe, zdjęcia lookbookowe oraz angażujące materiały foto i wideo z backstage’u. To nie tylko świetny sposób na stworzenie spójnego contentu, ale także oszczędność – jednostkowe koszty takiej realizacji są nieporównywalnie niższe niż organizowanie odrębnych sesji.

Zobacz nasze realizacje: