Fotografia biznesowa, zdjęcia korporacyjne

Fotografia biznesowa to ważny element komunikacji każdej firmy, która jest obecna w sieci. Nie tylko wpływa na kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa, ale także pomaga budować zaufanie i wywołać w odbiorcach pozytywne emocje. Czasami chwytliwy opis i odpowiednie zdjęcie wystarczą, by wzbudzić u potencjalnego klienta ciekawość i zainteresowanie ofertą, a także stworzyć możliwości nawiązywania nowych kontaktów B2B.

Po co Twojej firmie profesjonalne zdjęcia biznesowe?

Warto postawić na autentyczność i zdjęcia stockowe w komunikacji zastąpić sesją zdjęciową. Pokaż klientom, jakich fachowców masz w Twoim zespole, przybliż kulisy pracy Twojej firmy, nadaj relacji prawdziwe emocje. Tego rodzaju zdjęcia – dokumentujące również pracę działu sprzedaży, obsługę klienta czy produkcję – doskonale sprawdzą się nie tylko na stronie www czy w social mediach, ale także w różnego rodzaju branżowych publikacjach i materiałach prasowych. Dzięki temu możesz komunikować się wiarygodnym materiałem i dać się poznać z jak najlepszej strony – w końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Jak to wygląda w praktyce?

Od A do Z przygotujemy dla Ciebie szeroko pojęte zdjęcia biznesowe, m.in. zdjęcia korporacyjne, wizerunkowe, headshoty, zdjęcia biurowe czy zdjęcia dokumentujące pracę Twojego zespołu.

Współpracującym z nami zapewniamy:

  • Spójną koncepcję zdjęć i rekomendacje co do lokacji.
  • Udostępnienie przestrzeni naszego studia lub dojazd do Twojej siedziby.
  • Doświadczoną ekipę na planie.
  • Miłą, luźną atmosferę – by każdy mógł poczuć się swobodnie przed obiektywem.
  • Postprodukcję, obróbkę i gotowe zdjęcia do 7 dni roboczych od dnia realizacji.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć biznesowych, skontaktuj się z nami:

n.grabda@agencjakorpo.pl

Tel. + 48 695 906 395

Nasi klienci:

Zobacz nasze realizacje: