Custom Publishing

Custom publishing łączy techniki wydawnicze i reklamowe, czego efektem są m.in. magazyny w wersji drukowanej i on-line, katalogi firmowe, foldery czy albumy. Takie publikacje pozwalają na zaprezentowanie oferty w nietypowy sposób, zwiększenie świadomości istnienia marki i zbudowanie lojalności klientów czy komunikację z pracownikami.

Po co mojej firmie custom publishing?

Niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzisz i branży, w której działasz, na pewno zależy Ci na dobrych relacjach z klientami – często to one ostatecznie przesądzają w decyzji o skorzystaniu z Twoich usług czy produktów. Przygotowanie magazynu dla klientów, w którym znajdą branżową wiedzę, poznają zespół tworzący Twoją firmę i kulisy jego pracy, pomoże Ci zaprezentować się w roli eksperta oraz zbudować zaangażowanie i lojalność klientów. Taka publikacja to także okazja do nienachalnego przedstawienia swojej oferty – w końcu wszyscy lubimy kupować, ale nie lubimy kiedy coś nam się sprzedaje.

Odbiorcą publikacji custom publishingowych mogą być także Twoi pracownicy. Dla zarządzających dużymi zespołami magazyn wewnętrzny to świetny sposób nie tylko na informowanie o bieżących wydarzeniach i planach rozwoju, ale także na docenienie pracowników, np. poprzez prezentację ich pracy i wkładu w rozwój przedsiębiorstwa czy pasji realizowanych po godzinach. Tym samym custom publishing pomoże Ci w budowaniu zaangażowanego, zgranego zespołu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kompleksowo tworzymy magazyny drukowane i on-line, dostosowane do strategii prowadzonej przez markę. Możesz nam zaufać, mamy za sobą dziesiątki realizacji, a nasze projekty były wyróżniane przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

Jak to wygląda w praktyce?

Opracowujemy koncepcję pisma, projektujemy winietę i makietę, przygotowujemy przemyślany i angażujący content. Przeprowadzamy wywiady i pozyskujemy do współpracy gwiazdy, celebrytów oraz specjalistów i autorytety w różnych dziedzinach. Zajmujemy się redakcją, korektą i składem. Przygotowujemy materiał do druku, koordynujemy pracę drukarni. Zapewniamy wydanie także w wersji on-line.

Zobacz nasze realizacje: